1.      Üldtingimused

1.1.   Üldtingimused kehtivad aadressil https://minumarket24.ee asuva e-poe (edaspidi Minumarket24.ee), mille omanik on Mariland Kaubanduse OÜ (edaspidi Müüja) ja ostja (edaspidi Klient) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
1.2.   Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Minumarket24.ee’st toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
1.3.   Müüja jätab endale õiguse Üldtingimustes muudatusi teha. Nimetatud muudatusi kajastatakse Minumarket24.ee lehel. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.
1.4.   Minumarket24.ee’s tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et on Üldtingimustega tutvunud ja on nendega nõus.
1.5.   Müüja andmed: Mariland Kaubanduse OÜ, Võidu 6, Vastseliina, Võrumaa 65201. Registrikood: 14008424.

2.      Hinnad

2.1.   Kõik Minumarket24.ee’s kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
2.2.   Kui tellimus on esitatud enne hindade või tingimuste muutmist, siis kohaldatakse Kliendi ja Müüja vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
2.3.   Müüja jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse Minumarket24.ee veebilehel.

3.      Tellimuse tegemine
3.1.   Minimaalse ostukorvi summa nõue puudub. Ostukorvi summale lisandub postikulu.
3.2.   Minumarket24.ee lehel tuleb valida välja soovitud tooted ning lisada need ostukorvi, klikkides “Lisa ostukorvi” nupul.
3.3.   Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv. Ostukorvi lehel saab valida sobiva tarneviisi (valiku saab teha ka kassa lehel). Kui ostukorvis muudatusi pole rohkem tarvis teha, siis Tellimuse vormistamiseks tuleb klikkida nupul “Edasi ostu vormistama”. Pärast nõutud andmete sisestamist saab valida sobiva makseviisi ja tasuda Tellimuse eest.
3.4.   Pärast toodete eest tasumist saadab Minumarket24.ee Kliendi e-posti aadressile Tellimuse kinnituse.
3.5.   Klient kohustub Tellimuse vormistamisel esitama Tellimuse täitmiseks vajalikud ja tõesed andmed.
3.6.   Müüja ei vastuta Tellimuse täitmisel Kliendi esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4.      Makseviisid
4.1.   Tellimuse eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (SEB Pank, Swedbank, Luminor, LHV, Coop Pank).
4.2.   Maksa hiljem lahendused: ESTO järelmaks, Slice in 3, Liisi ID.
4.3.   Luminori, LHV, Coop panga, Slice in 3 ja Liisi ID makseid aitab vahendada Maksekeskus AS. Makse tehakse väljaspool Minumarket24.ee keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.
4.4.   Isikuandmete vastutav töötleja on Mariland Kaubanduse OÜ. Mariland Kaubanduse OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS’ile või teisele teenusepakkujale.
4.5.   Peale tellimuse eest tasumist palun vajutage kindlasti peale makse sooritamist panga lehel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

5.      Kohaletoimetamine
5.1.   Tarnime kaupa Eesti piires ning kokkuleppel kliendiga ka välismaale. Eesti siseselt on Kliendil võimalik valida kauba kohaletoimetamine DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaati, Omniva postkontorisse või DPD kulleriga. Soovides kaupa tellida välismaale on tarneviis kokkuleppel.
5.2.   Valides kohaletoimetamise viisina DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadi, jõuab toode kliendi valitud pakiautomaati reeglina kuni 7 päeva jooksul alates Tellimuse kinnitamisest/maksmisest. Osade toodete puhul võib tarneaeg olla lühem või pikem, täpsemalt kirjas tooteinfos. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Klienti SMS teatega. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse toode tagasi Minumarket24.ee’le.
5.3.   Valides kohaletoimetamise viisina Omniva postkontori, jõuab toode kliendi valitud postkontorisse reeglina kuni 7 päeva jooksul alates Tellimuse kinnitamisest/maksmisest. Osade toodete puhul võib tarneaeg olla lühem või pikem, täpsemalt kirjas tooteinfos. Toote kohalejõudmisest postkontorisse teavitatakse Klienti SMS teatega, mis sisaldab infot postkontori kohta, kust Klient toote kätte saab. Toodet hoitakse postkontoris 14 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse toode tagasi Minumarket24.ee’le.
5.4.   Valides kohaletoimetamise viisina DPD kulleri, tuuakse tellitud tooted Kliendi valitud aadressile reeglina kuni 7 päeva jooksul alates Tellimuse kinnitamisest/maksmisest. Osade toodete puhul võib tarneaeg olla lühem või pikem, täpsemalt kirjas tooteinfos. Kuller teavitab Klienti SMS’i teel paki kättetoimetamise aja kohta ühe tunni täpsusega. Juhul, kui pakutud aeg saajale ei sobi, saab teavituses muuta kättesaamise aega ja kohta.
5.5.  Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.

6.      Toote ümbervahetamine ja tagastamine
6.1.   Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud kaup kas tagastada või ümber vahetada. Nimetatud 14-päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates kauba kättesaamisest.
6.2.   Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Minumarket24.ee* (vt Tagastamise-vahetamise tingimused*).
6.3.   Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti (kõige enam 14 päeva jooksul alates tagastatava kauba jõudmisest Müüjani). Kogu kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ka tasutud transpordi summa.
6.4.   Kauba tagastamisel palume Müüjale saata e-kiri aadressil klienditugi@minumarket24.ee tagastatavate toodete ning põhjuse kohta. Tagastatavad tooted tuleb pakkida nii, et need ei saaks transpordis kahjustada.
6.5.   Tagastatav toode ei või olla kahjustunud. Uue toote puhul peab toode olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
6.6.   Tagastataval tootel ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi, määrdumist, plekke, auke ega muid defekte.
6.7.    Tagastada ei saa pesu, päevitus- ja ujumisriideid, hügieenitooteid, avatud pakendiga kosmeetikat ja parfüüme.

7.      Pretensioonide esitamise kord
7.1.   Minumarket24.ee’s müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud kaheaastane pretensioonide esitamise tähtaeg.
7.2.   Võlaõigusseaduse §-st 222 lg-s 1 sätestatust tulenevalt on Kliendil õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral nõuda toote parandamist või asendamist. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab toote parandamisega või toote asendamisega seotud kulud Müüja.
7.3.   Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

8.      Vastutus
8.1.   Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate Müügitingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahjude eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.2.   Müüja vastutab toote müügihinna ulatuses.

9.      Privaatsuspoliitika
9.1.   Klient annab Müüjale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.
9.2.   Müüjale teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja neid kasutatakse ainult müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.
9.3.   Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta.
9.4.   Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.
9.5.   Isikuandmete vastutav töötleja on Mariland Kaubanduse OÜ. Mariland Kaubanduse OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS’ile.

10.  Üldtingimused ja nende muutmine
10.1. Minumarket24.ee e-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient Minumarket24.ee Üldtingimustega ja kohustub neid täitma.
10.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
10.3. Müüja võib muuta Minumarket24.ee e-poes kehtivaid Üldtingimusi ja toodete hindasid.
10.4. Müüjal on õigus loobuda Tellimuse täitmisest, kui tehnilise vea tõttu oli Minumarket24.ee lehel kuvatud toote hind ekslik.

11.  Muud tingimused
Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse, Tarbijakaitseametisse ja/või tarbijakaebuste komisjoni.

12.  Klienditugi
Klienditoe e-posti aadress on klienditugi@minumarket24.ee. Kirjadele vastame tööpäeviti vahemikus kella 09:00 – 17:00.

Mariland Kaubanduse OÜ

Üldtingimusi on muudetud viimati 12.12.2021 kell 12:00