Tagastamine ja vahetamine

Kui sa mingil põhjusel oma kaubaga rahul ei ole, saad 14 päeva jooksul alates asjade kättesaamisest tooted TASUTA tagastada*. Selleks kirjuta meile kiri aadressil klienditugi@minumarket24.ee tagastatavate toodete ning põhjuse kohta, paki tagastatavad tooted nii, et need ei saaks transpordis kahjustada (eemalda ka vana aadresskaart) ja saada pakk meile tagasi. Tagastamiseks kasuta sama ettevõtte pakiautomaati, kust said paki kätte. Smartposti puhul sisesta pakk pakiautomaati sama uksekoodiga, mida kasutasid kättesaamisel. Omniva puhul sisesta pakk pakiautomaati spetsiaalse tagastuskoodiga, mis saadeti sama (või teise) sõnumiga. Tellimused, mis on kohale toimetatud postkontorisse või kulleriga, tuleb tagastada läbi postkontori.

*palume arvestada, et tasuta tagastusõigus ei kehti kõikides olukordades. Kui jätad paki pakiautomaadist või postkontorist välja võtmata ja pakk tagastatakse meile, siis jääb tagastuse postikulu (Omniva, Smartpost hinnakirja alusel) Sinu kanda.

Sul on võimalus tellitud kaup 14 päeva jooksul alates asjade kättesaamisest ka TASUTA ümber vahetada. Selleks kirjuta meile kiri aadressil klienditugi@minumarket24.ee vahetatavate toodete ning põhjuse kohta, paki vahetatavad tooted nii, et need ei saaks transpordis kahjustada (eemalda ka vana aadresskaart) ja saada pakk meile tagasi. Paki saatmiseks kasuta sama ettevõtte pakiautomaati, kust said paki kätte. Smartposti puhul sisesta pakk pakiautomaati sama uksekoodiga, mida kasutasid kättesaamisel. Omniva puhul sisesta pakk pakiautomaati spetsiaalse tagastuskoodiga, mis saadeti sama (või teise) sõnumiga. Tellimused, mis on kohale toimetatud postkontorisse või kulleriga, tuleb tagastada läbi postkontori.

Toote saab ümber vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu! Vahetustoode jõuab Sinuni 3-6 tööpäeva jooksul alates ümbervahetatava kauba jõudmisest meieni.

Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti (kõige enam 14 päeva jooksul alates tagastatava kauba jõudmisest meieni). Kogu kauba tagastamise korral tagastatakse kliendile ka tasutud transpordi summa.

On väga oluline, et tagastatav toode oleks täpselt samas seisukorras nagu siis, kui see Sinuni jõudis. Sellel ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid, samuti kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi, määrdumist, plekke, auke ega muid defekte. Tooted peavad olema oma originaalpakendis ja toodete küljes peavad olema kõik algsed sildid ja etiketid.

Minumarket24.ee ei vastuta:

Kliendi süül tekkinud toote kahjustamisest;
Toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel tekkinud defektide eest;
Füüsilise kulumise eest toote tavapärase kasutamise korral.

NB! Juhul kui toode erines tellitust või kui leidsid mõne defekti, mida tooteinfos märgitud polnud, siis palume meid sellest teavitada.

Logi sisse

Kaotasid parooli?

Loo konto?