Mullitaja “Mõõk”
20/06/2017
Ujumisrõngas Frozen 51 cm
20/06/2017
Näita kõik

Täispuhutav bassein-mängukeskus „Krokodill“

32.09 

Bassein-mängukeskus „Krokodill“ koosneb väikesest basseinist, veeliumäest koos maandumismatiga ja dušist (saab ühendada aiavoolikuga ja mille võimsus on 110 l).
Maksimaalne koormus: 81 kg.
Sobib lastele alates 2. eluaastast.
Mõõdud täispuhutuna: 2,51 m x 1,4 m x 86 cm.
Selle mängukeskusega on suvi täiuslik.

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Maksimaalne kandevõime 81 kg. HOIATUS! Ei sobi lastele alla 3-aastastele lastele. Lugege hoolikalt juhiseid ja hoidke need alles. Jälgige ohutusnõudeid! Kasuta ainult täiskasvanu järelevalve all. Toote ülepanek toimugu  täiskasvanute poolt või nende järelevalve all. Ülespanekut võiks teostada  2 inimest ja see võtab koos veega täitmisega aega keskmiselt 10- 20 minutit. Asetage veekeskus siledale ja tasasele pinnale ning vältige kokkupuudet  teravate  esemetega. Laotage toode maapinnale ja täike õhuga. Ärge puhuge veekeskust liiga täis. Ärge kasutage kompressorit –  ületäitmise oht.  Veenduge, et teie basseini vesi oleks puhas ning vahetage seda regulaarselt! Enne iga kasutamist veendugu täiskasvanud , et toode ei ole kahjustatud ja peab vett, kinnitusvahendid on kindlalt suletud ja et kõik osad on terved. Ärge kasutage kahjustatud toode! Veekeskuse veest tühjendamiseks avage klapp.  Hoida eemal tulest ja  sädemetest. Ärge istuge basseini  servadel. Pärast kasutamist tühjendage bassein veest täielikult ja keerake tagurpidi. Isegi väike kogus vihmavett võib  olla ohtlik lapsele. Jälgige alati, et väikelaps ei pääseks üksinda basseini.  Ärge jätke basseini ega basseini lähedusse esemeid, mis tõmbavad lapse tähelepanu (mänguasjad, jne). Ärge kunagi lubage hüpata lapsel  madalasse basseinivette –  see võib põhjustada tõsiseid vigastusi! Hoidke telefon enda lähedal basseini juures,et vajadusel saaksite abi kutsuda. Kui hooaeg lõpeb, kuivatage ja puhastage toode ja hoidke seda kuivas ja õhurikkas kohas. Kaasas paranduskomplekt. Puhastage parandamist vajav pind.  Lõigake vajaliku suurusega tükk paranduslapist eemaldage selle tagaküljelt  paber, asetage lapp rebenenud kohale ja suruge kõvasti. Toodet võib kasutada 30 minuti pärast.Võimalus toote ühendamiseks ka aiavoolikuga ( vaata joonist). Toodetud Hiinas.

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Täispuhutav bassein-mängukeskus „Krokodill“”

Sulle võib meeldida ka…