Lehetäide spray 200 ml Arox
22/04/2017
Plantskydd ulukite peletus 100g
22/04/2017
Näita kõik

Roomajate peletusgraanulid Zapi 1L

9.79 

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Toode on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida roomajate (rästikute jt. madude, sisalike jne.) sattumist järgmistele aladele: siseruumid, õuealad, aiad, laagriplatsid, hao- ja põhukuhjad ning kõikvõimalikud välialad üldiselt. Toode sisaldab lõhnaaineid, mis loovad roomajaid peletava haistmisbarjääri ning hoiab neid eemal töödeldud alast. Spetsiaalsed kasutusvalmis graanulid teevad toote kasutamise lihtsaks ning tagavad kiire ja püsiva mõju.

Kasutamine:

  • Kasutada tootega kaasasolevat kühvlikest graanulite ühtlaseks jaotamiseks kaitset vajavale alale.
  • Pakendis olevast kogusest jätkub ca 50 m² ala töötlemiseks.
  • Korrata töötlust umbes korra nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud.
  • Pärast tugevat vihmasadu tuleb töötlust korrata.

Lisasoovitus: enne kasutamist sillutuskividel, aknalaudadel jne. on soovitav testida toodet väikesel alal tegemaks kindlaks, ega toode ei jäta plekke. Kui toodet kasutatakse puuriitade juures või piirkondades, kus rohi on kõrge, siis on soovitav korrata 3-4 päeva pärast peale esmatöötlust ja seejärel umbes korra nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud.

Kogus: 1 l. Ei sisalda biotsiidi.

Kulunorm: 1 kühvlitäis (=75 ml) 3–4 m² kohta.

Koostis: kampriõli

Hoiatus: Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Toode on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Vältida allaneelamist, sissehingamist ja kokkupuudet silmadega. Hoida eemal toidust ja joogist. Mitte üledoseerida. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Võib avaldada veeorganismidele pikaajalist kahjulikku toimet. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga

Sulle võib meeldida ka…