Muti peletusgraanulid Zapi 1L
23/04/2017
Compo püünispaber kasvuhoonesse (7 tk)
24/04/2017
Näita kõik

Mutipeleti päikesepatarei toitel SuperCat

27.34 

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Muttide peletusvahend tekitab 40 sekundilise intervalliga helisignaale ja vibratsioone, mis levivad seadest kuni 650 m² kaugusele. Levi kaugus sõltub pinnase tihedusest.

Helid ärritavad muttide närvisüsteemi ning peletavad kuuldekaugusest välja. Seadme toiteallikas saab energiat päikesevalgusest korpuses oleva päikesepaneeli abil. Täislaetud patarei korral töötab seade ööpäevaringselt (24h). Tulemuslikuks tööks on soovituslik paigaldada seadmed ritta 20-30m vahedega (sõltuvalt pinnasest).

Paigaldamine: Ühendage ettevaatlikult seadme jalas ja korpuses olevad kontaktjuhtmed. Kinnitage seadme korpus jalale. Seade rakendub tööle ja tekitab signaale iga 40 sekundi tagant. Suruge seade pinnasesse, ärge paigaldage külmunud ja väga vesistele aladele. Peletaja töötab efektiivsemalt tihedama pinnase korral. Avage mutimullahunnik või suruge pinnasesse auk mõne aiatööriista abil, suruge seadme jalg pinnasesse, seadme korpus jäägu pinnase kohale,ca 1 cm kõrgusele. Paigaldamisel ei tohi kasutada löögivahendeid ega ülemäärast jõudu, sest seade võib puruneda! Teisaldage seadet perioodiliselt takistamaks muttide harjumist ja tagasitulekut.

Ohutus: Pakendis olevad materjalid on ohutud eesmärgipärasel kasutamisel. Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatult! Patareid ei saa vahetada ja kui seade lakkab töötamast, tuleb see asendada uuega.

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mutipeleti päikesepatarei toitel SuperCat”

Sulle võib meeldida ka…