Koerte-kasside peletusgraanulid Zapi 1L
22/04/2017
Mutipeleti päikesepatarei toitel SuperCat
23/04/2017
Näita kõik

Muti peletusgraanulid Zapi 1L

9.99 

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 3-8 päeva. Smartposti või Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, kullerteenus 7,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Toode sisaldab aroomaineid ja on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida muttide, nutriate ja vesirottide tungimist järgmistele aladele: aiad, haljasalad, puuviljaaiad, ülesharimata põllumaad ning kõikvõimalikud välialad üldiselt. Toode sisaldab lõhnaaineid, mis loovad mutte peletava haistmisbarjääri ning hoiavad ära töödeldud ala asustamise ja käikude kaevamise. Spetsiaalsed kasutusvalmis graanulid teevad toote kasutamise lihtsaks ning tagavad kiire ja püsiva mõju.

Kasutamine: 

  • Kasutada tootega kaasasolevat kühvlikest graanulite ühtlaseks jaotamiseks mutikäikudesse.
  • Korrata töötlust 1–2 korda nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud.
  • Pärast tugevat vihmasadu tuleb töötlust korrata.

Lisasoovitus: enne kasutamist sillutuskivide lähedal jne. on soovitav testida toodet väikesel alal tegemaks kindlaks, ega toode ei jäta plekke. Toode on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

Kogus: 1L Ei sisalda biotsiidi.

Kulunorm:  2 kühvlitäis (=150 ml) käigu kohta.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Vältida allaneelamist, sissehingamist ja kokkupuudet silmadega. Hoida eemal toidust ja joogist. Mitte üledoseerida. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kehtivatele riiklikele õigusaktidele. Sisaldab küüslaugu eeterlikku õli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Muti peletusgraanulid Zapi 1L”

Logi sisse

Kaotasid parooli?

Loo konto?