Lumo Stars poni Carla 15 cm
14/11/2018
Lumo Stars öökull Stripe 15 cm
14/11/2018
Näita kõik

Mini Lab Kristall sinine

8.90 

Laos

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Kasvata ise omale kristallid lihtsalt mõne päevaga.
Pakendis on: Juhend, katseklaas, kristallpulber, kristalltükid, segamispulk ja aluskivim. Katse peab toimuma täiskasvanu järelvalve all. Tee katse köögis, kaitstes oma tööpind ajalehega. Jäta kristallid kuiva kohta toatemperatuurile, kuid väikelastele kättesaamatusse kohta.
1) Aseta katseklaas pakendi kõrvale ja lisa katseklaasi kuuma keedetud vett karbil oleva märgitud tasemeni. Ära pane liiga palju vett.
2) Raputa katseklaasi kristallipulber
3) Liiguta segamispulgaga vähemalt 30 sekundit, et pulber lahustuks hästi. Liiguta kiiresti mõlemas liikumissuunas, et ei jääks ühtegi tükki. Aseta katseklaasile peale kaas ja oota 60 minutit.
4) Eemalda kaas ja aseta aluskivim ettevaatlikult katseklaasi põhja. Kivimi lame osa jääb katseklaasi põhja.
5) Nüüd raputa ettevaatlikult kristallitükid vette aluskivimi keskele.
6) Sulge katseklaas kaanega ja jäta seisma 24 tunniks.
7) Peale 24 tundi eemalda kaas. Kristallid on hakanud kasvama. Ettevaatlikult aseta kaas katseklaasi alla.
8) Pärast 10-12 päeva on kristallid valmis. Eemalda kummikinnastega katseklaasi jäänud vesi. Võta kristallid katseklaasist välja, aseta nad rätiku või ajalehe peale 1-2 päevaks kuivama. Hoia eemal otsesest päikesevalgusest. Ole ettevaatlik, kristallid võivad olla teravad.

Hoiatus! Ei sobi kasutamiseks alla 8 a. lastele. Kasutada täiskasvanute järelvalve all. Sisaldab kemikaale, mis võivad ohtlikud olla tervisele. Loe instruktsiooni enne kasutamist ja järgi seda. Ära luba kemikaalil sattuda ühegi kehaosa peale, eriti suhu ja silma. Hoia loomad ja väikelapsed eemal, kui teed katseid. Hoia katse vahendeid eemal alla 8 aastastest lastest. Hoiatus! Ära alla neela. Pese oma käed peale kasutamist.

Toote värvid võivad varieeruda.

825*20*8,5 cm

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mini Lab Kristall sinine”