Plantskydd ulukite peletus 100g
22/04/2017
Muti peletusgraanulid Zapi 1L
23/04/2017
Näita kõik

Koerte-kasside peletusgraanulid Zapi 1L

10.99 

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Toode sisaldab aroomaineid ja on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida haljasalade, peenarde, terrasside, seinte, ukse- ja aknaraamide, samuti õuealade, aedade ja teede reostamist kasside ja koerte poolt. Kui pinnasest on tunda tugevalt väljaheidete lõhna, oleks asjakohane enne töötlemist pinnase pealmine kiht välja vahetada.

Toode sisaldab lõhnaaineid, mis loovad kasse ja koeri peletava haistmisbarjääri ning hoiab ära töödeldud ala reostamise. Spetsiaalsed kasutusvalmis graanulid teevad toote kasutamise lihtsaks ning tagavad kiire ja püsiva mõju. Toode on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Vältida allaneelamist, sissehingamist ja kokkupuudet silmadega. Hoida eemal toidust ja joogist. Mitte üledoseerida.

Kasutamine:

  • Eelnevalt puhastada töödeldav ala ning eemaldada kõik koduloomade poolt maha poetatud väljaheited.
  • Kasutada tootega kaasasolevat kühvlikest graanulite ühtlaseks jaotamiseks kaitset vajavale alale. Pakendis olevast kogusest jätkub ca 65 m² ala töötlemiseks.
  • Korrata töötlust 1–2 korda nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud.
  • Pärast tugevat vihmasadu tuleb töötlust korrata.

Lisasoovitus: enne kasutamist sillutuskividel, aknalaudadel jne. on soovitav testida toodet väikesel alal tegemaks kindlaks, ega toode ei jäta plekke.

Kogus: 1 l. Ei sisalda biotsiidi.

Kulunorm: 1 kühvlitäis (=75 ml) 4 – 5 m² kohta.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas ja enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Vältida tolmu, suitsu, gaasi, udu, auru, pihustatud aine sissehingamist. Vältida sattumist keskkonda. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kehtivatele riiklikele õigusaktidele. Sisaldab küüslaugu eeterlikku õli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Koerte-kasside peletusgraanulid Zapi 1L”

Sulle võib meeldida ka…