AVENT toitmislutt (paksema toidu jaoks) Classic (6+ kuud) 2tk SCF636/27
08/05/2017
PHILIPS AVENTi silikoonlutt Fashion 6-18 kuud 2 tk SCF172/22
09/05/2017
Näita kõik

AVENT muudetava vooga toitmislutt Classic+ (3+ kuud) 2tk SCF635/27

5.49 

Laost otsas

Selle toote tarneaeg on 2-5 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

PHILIPS AVENTi toitmislutt Classic+ (3+ kuud) muudetava vooga.
AVENT lutt on loodud võimalikult loomulik, nii et see on rinnaga toitmisele paremuselt järgmine ja võimaldab teil valida, kas te soovite toita rinnaga, pudelist või kasutada sujuvalt kahe eelneva kombinatsiooni.

Luti pehme lai kuju ärgitab last toitmise ajal suud laialt avama ja sõnasõnalt “ennast luti otsa haakima”. Ta imeb lutti sama keele ja lõualiigutusega nagu rinnaga toitmise ajal. Seepärast ongi AVENTiga lihtsam kombineerida rinnaga ja pudelist toitmist.

AVENT pudelilutt toimib lapse loomulikus söömise rütmis. Teie lapsel on täielik kontroll piima voolavuse rütmi üle nagu rinnaga toitmiselgi, mis hoiab ära liigsöömise ja toidu väljatulemist. Unikaalne seelik-süsteem, koos sisseehitatud ühesuunalise õhuventiiliga laseb õhul pudelisse pääseda, et vältida vaakumi teket samal ajal tagades piima ühtlase voolavuse teie lapsele sobivas rütmis. See soodustab tervislikku ja aktiivset söötmist ning vähendab kõhugaase.
Vilistav heli on garantiiks, et õhk läheb pudelisse ja mitte teie lapse kõhtu. Söömise ajal sissehingatav õhk võib põhjustada kõhuvaevusi ja gaasidega seotud ebamugavust ja nutuhoogusid.

Luti pakendite peal olevad vanusenäitajad on ligikaudsed, kuna lapsed arenevad erinevas tempos. Laps on valmis üle minema uuele kiirema piimavooluga lutile siis, kui ta üritab tugevamini imeda, et saada kiiremini ja rohkem piima, samuti võib laps liiga väikese voolukiirusega lutti imedes ära väsida ja tüdineda.

Lisainfo
Kaubamärk

Tarneaeg

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “AVENT muudetava vooga toitmislutt Classic+ (3+ kuud) 2tk SCF635/27”

Sulle võib meeldida ka…