Ravensburger minipusle 54 tk Lumekuninganna
06/05/2019
Buki Stegosaurus
07/05/2019
Näita kõik

Buki merekoletised

13.90 

Laos

Selle toote tarneaeg on 3-7 päeva. DPD või Smartposti pakiautomaati 2,90 €, Omniva pakiautomaati 3,90 €, Omniva postkontorisse 5,90 €, DPD kullerteenus 5,90 €. Tellimuse puhul alates 70 € on kohaletoimetamine tasuta.
Kirjeldus

Merekoletised on tuntud kui Artemia Salina nime all, kes elavad soolastes järvedes. Nende munadele on antud looduse poolt erakordne võime ära kuivada ja ellu jääda ekstreemsetes olukordades, oodates kokkupuudet veega, et kooruda.
Karbis on: Pakend munadega, pakend toiduga, lusikas, akvaarium ja pipett. Sa vajad ka pudelivett, mis pole tootega kaasas.
1) Sa vajad umbes 350ml toasooja pudelivett. Raputa veepudelit ja kalla vesi akvaariumi. Ära kasuta kraanivett, destilleeritud vett ega mullivett.
2) Tühjenda munadega pakend vette ja sega hoolikalt, et lahustada kaitsvad soolad.
3) Sinu tulevased merekoletised on väga tundlikud temperatuuri suhtes esimesel nädalal. Nad vajavad stabiilset temperatuuri 17-30 kraadi vahel (valgusrohkes kohas). Kuid ära jäta akvaariumi otsese päikese kätte suvel, sest akvaarium võib ülekuumeneda.
4) Pärast 24 kuni 72 tundi väikesed valged täpid hakkavad ujuma. Läbi akvaariumi seina suurendusklaasi sa näed isegi kuidas beebid kooruvad munast.
Kuidas hoolitseda merekoletiste eest:
5) Pärast 24 tundi pead oma merekoletisi toitma. Kasuta selleks pakendis olevat mõõdulusikat ja ava pakend toiduga.
Piisab ühest väiksest lusikatäiest toidust. Järgmine kord pane akvaariumisse toitu 2-3 päeva pärast
6) Õhuta akvaariumis olevat vett iga päev pipetiga, lastes õhumulle vette. Ära ime vett pipetti, kuna see võib kahjustada või tappa sinu merekoletisi.
7) Merekoletised armastavad päiksevalgust. Nad on aktiivsemad tugevas valguses ja ujuvad valguse poole. Aseta akvaarium sooja valgusrohkesse kohta.
8) Sa võid näha setet ja mustust akvaariumi põhjas. See on normaalne. Ära kunagi vaheta vett, kuna see võib kahjustada nende ökosüsteemi. Kui vesi on must, siis lõpeta oma merekoletiste toitmine, kuni vesi on jälle selge.
Toote värvid võivad varieeruda.

Mõeldud vanusele alates 6. eluaastast.

Lisainfo
Tarneaeg

Arvustused 0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Buki merekoletised”